nedeľa 3. februára 2013

Little attempt at art.

Ahojte kočky!
Môj voľný týždeň ubehol ako voda a už zajtra sa opäť začína nový semester a s ním ďalší kolobeh, na ktorý si musím zvyknúť. Rozvrh je lepší ako bol, takže dúfam, že budem mať viac času. Nedeľné dopoludnie som strávila v spoločnosti mojej najlepšej kamarátky Katky. Poprosila ma, či by som jej nepomohla s vysokoškolskou "domácou úlohou". Ja som sa samozrejme podujala tejto úlohy a už sa fotilo. Mali sme určené témy a fantázia mohla pracovať. V domácom prostredí, s priemerným fotoaparátom a s chabým svetlom to nebolo jednoduché, ale pár fotiek vyšlo. Tu je malá ukážka.

Hello girls!
My free week has passed and tomorrow my new semester starts again. Timetable is better so I hope I will have got enough time for myself. Sunday afternoon I spend with my best friend Katka. She asked me if I help her with some work for school. I agreed and we could start. We had specified themes for pictures. At home, with not good light and ordinary camera it wasn´t easy but I think some pictures are great. Aren´t they? 

1."Kontrast" - "Contrast""Fashion fotografia (80./90.roky)" - "Fashion picture from 80s or 90s""Fotka, ktorá v sebe nesie prvky umeleckých smerov - Dadaizmus" - "Picture posed by Art movement - Dadaism"


 "Telo" - "Body"

Ako ste prežili víkend vy?
How did you spend your weekend?

Adriana

13 komentárov:

 1. Perfektné fotky Adi :-) riadne sa mi páči tento tvoj príspevok hlavne Katka na niektorých fotkách zas boduje ako vždy :-D :-* krásne ste samozrejme :-)

  OdpovedaťOdstrániť
 2. Super fotky, nejvíc se mi líbí ta třetí!

  OdpovedaťOdstrániť
 3. Nový semestr.. a jede se nanovo :) Ale na jednu stranu jsem ráda, že to zkouškové období už končí :), mě zbývá ještě jedna zkouška ve čtvrtek a pak snad konec. Tak hlavně že jsi s novým rozvrhem spokojená :) a myslím, že toho úkolu jste se s kamarádkou zhostily víc než dobře. Ty fotky kontrastů jsou dokonalé :)
  Měj se hezky :))

  OdpovedaťOdstrániť
 4. to je aké parádne tie B-W fotky a vlastne všetky :) úplne najviac sa mi páči krásna škraboška a outfit so šortkami

  OdpovedaťOdstrániť
 5. Moc pěkné fotky. Ten kontrast se vám povedl parádně! :)

  OdpovedaťOdstrániť
 6. Love it,babe!
  xx
  B.
  http://www.beeswonderland.com/

  OdpovedaťOdstrániť
 7. Lol! I love the pics:)

  Check out my blog: http://theprintedsea.blogspot.de

  OdpovedaťOdstrániť

Ďakujem za milé komentáre, veľmi si to vážim.
Prajem krásny deň ! :)

Thanks for your lovely comment I really appriciate it.
Have a nice day ! :)